zakład kamieniarski Tarnobrzeg

Zakład kamieniarski Tarnobrzeg

Kiedy emocje opadną, a ludzie powoli uczą się żyć bez bliskiej osoby, w ich sercach rodzi się potrzeba, aby pielęgnować pamięć o Zmarłym. Pomnik jest jednym z takich wyrazów pamięci o naszym bliskim. Aby jednak służył on przez wiele lat i na długo upamiętniał miejsce spoczynku Zmarłego, musi zostać wykonany przez kompetentny zakład kamieniarski w Tarnobrzegu.

Centrum kamieniarskie Tarnobrzeg

Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek świadczy usługi pogrzebowe na terenie miasta Tarnobrzeg oraz specjalizuje się w wykonywaniu pięknych i trwałych pomników. Pracownicy zakładu kamieniarskiego mają ogromne doświadczenie w tworzeniu pomników, które zachwycają swoją formą i jakością. Na życzenie klientów każdy pomnik można spersonalizować, dodać marmur lub granit o wybranym kolorze, wykonać krzyż z innego kamienia, dobrać złote lub srebrne napisy. Wszystko to nadaje niepowtarzalnego efektu, a tym samym pomnik staje się unikalny i jedyny w swoim rodzaju.

Gotowe modele lub indywidualne projekty

W centrum kamieniarskim Jan Ząbek w Tarnobrzegu istnieje wiele gotowych modeli, z których rodzina może wybrać najodpowiedniejszy pomnik. Następnie kamieniarze uzupełnią głowicę o imię, nazwisko, datę urodzenia i śmierci Zmarłego. Rodzina może wybrać font i kolor, w jakimś zostanie wykłute imię.

Na specjalne życzenie, kamieniarze w centrum kamieniarskim wykonują również indywidualne zlecenie. Razem z rodziną Zmarłego omawiane są wszelkie szczegóły. W tym kształt poszczególnych elementów oraz rodzaj kamienia, z jakiego powstanie pomnik. Do wyboru jest marmur oraz granit. Pracownicy zakładu kamieniarskiego pokazują projekt nagrobka 3D, jeśli Rodzina nie zgłosi żadnych poprawek, można podpisać umowę. Po wykonaniu pomnika pracownicy centrum kamieniarskiego Jan Ząbek w Tarnobrzegu montują nagrobek na cmentarzu.

Decydując się na nagrobek, należy wybrać tak zakład kamieniarski, którego pomnik będzie trwały i przez lata będzie prezentować się nienagannie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *