zakład pogrzebowy Ząbki

Zakład pogrzebowy Ząbki – kompleksowe usługi funeralne

Utrata bliskiej osoby jest tragicznym wydarzeniem dla każdego człowieka. Ciężko się z tym pogodzić, a okres żałoby trwa zazwyczaj bardzo długo. Aby urządzić zmarłemu godny pochówek, korzysta się z usług zakładu pogrzebowego. Jego pracownicy powinni dołożyć wszelkich starań, aby rodzinę nieboszczyka otoczyć należytą opieką. Pomagają mu w organizacji uroczystości pogrzebowej. Jakie dokładnie usługi świadczy zakład pogrzebowy w Ząbkach?

Nekropolis w Ząbkach – firma z rodzinną tradycją

Zakład pogrzebowy Nekropolis Ząbki to rodzinna firma założona w 1990 roku. Od tamtej pory świadczy usługi na najwyższym poziomie. Rodzinna atmosfera i wysoka empatia sprawiają, że klienci darzą je ogromnym zaufaniem. Zakład Nekropolis czynny jest przez całą dobę, dzięki czemu nawet w nocy możliwy jest kontakt z personelem. W ciągu 30 lat funkcjonowania na rynku firma znacznie rozszerzyła swoją działalność. Co oprócz tradycyjnego pogrzebu z trumną, znajduje się jeszcze w jej ofercie?

Nie tylko sam pogrzeb – e-nekrologi

Zakład pogrzebowy Ząbki idzie z duchem czasu. W dobie internetu oferuje klientom e-nekrologi. Wystarczy kliknąć w taki nekrolog, żeby go aktywować. Informację na temat śmierci osoby oraz pogrzebu można dodać w mediach społecznościowych np. na Facebooku lub przesłać między członkami rodziny w formie wiadomości tekstowej. Teraz gdy praktycznie wszyscy większość swojego czasu spędzają w sieci, takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i wygodne, a powiadomienie o ostatnim pożegnaniu ma szansę trafić do szerszego grona odbiorców, w tym dalszej rodziny.

Pogrzeby wyznaniowe

Zakład pogrzebowy w Ząbkach zajmuje się również organizacją pogrzebów wyznaniowych. Pochówek odbywa się więc zgodnie z religią wyznawaną przez zmarłego za życia lub jego światopoglądem. Przykładowo ceremonia może mieć charakter katolicki, prawosławny lub zielonoświątkowy. Rodzinna firma pogrzebowa zlokalizowana w Ząbkach szanuje ostatnią wolę zmarłego i przygotowuje pogrzeby według tradycji, które liczyły się w życiu danej osoby.

Zakład pogrzebowy Nekropolis Ząbki to doskonały wybór w przypadku konieczności zorganizowania pogrzebu. Bogata oferta oraz fachowa pomoc oparta na wzajemnym szacunku i dyskrecji ułatwiają rodzinie przejście przez ten trudny dla niej czas. Piękna oprawa pogrzebu sprawia, że towarzyszenie zmarłemu w jego ostatniej drodze staje się mniej bolesne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *