usługi pogrzebowe w Gdańsku

Nowoczesne podejście do organizacji ceremonii pogrzebowych w Gdańsku

Zakład pogrzebowy Credo to jeden z najbardziej renomowanych zakładów pogrzebowych w Gdańsku i okolicach. Od wielu lat świadczy on usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, zapewniając rodzinom zmarłych pełen profesjonalizm i troskę w tak trudnym czasie.

Jednym z największych atutów zakładu pogrzebowego Credo jest ich strona internetowa, na której można znaleźć wiele cennych informacji oraz poradnik czynności w przypadku śmierci. Jest to bardzo ważne, ponieważ wielu ludzi nie wie, co należy zrobić w takiej sytuacji Poradnik Credo pozwala na zapoznanie się z procesem organizacji pogrzebu oraz pozwala na lepsze zrozumienie całej sytuacji.

Zakład pogrzebowy Gdańsk Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze

Firma pogrzebowa Credo to również szybko rozwijający się zakład, który wprowadził do swojej oferty wiele innowacyjnych rozwiązań, jak np. e-nekrologie czy transmisje online. E-nekrologi pozwalają na publikowanie nekrologów online, co ułatwia rodzinom zmarłych informowanie o śmierci swoich bliskich, a także umożliwia bliskim i znajomym wyrażenie swoich kondolencji i wyrazów sympatii.

pogrzeby w Gdańsku

 

Całodobowy zakład pogrzebowy z Wrzeszcza, Przymorza i Zaspy


Dom pogrzebowy Credo w Gdańsku

80-419 Gdańsk – Wrzeszcz

ul. Mickiewicza 20A
(naprzeciw Kościoła pw. św. Krzyża)

tel. fax. 58 341 08 36

tel. kom. 606 201 260

Dojazd do zakładu

e-mail:

poczta@credo.gdansk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *