zakład pogrzebowy Róża

Zakład pogrzebowy Róża Gdańsk

Śmierć bliskiej osoby zawsze napełnia serca bólem i smutkiem. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie i ogromny profesjonalizm, Róża Gdańsk do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie oraz z wyrozumiałością. Dla osoby pogrążonej w żałobie, organizacja pogrzebu stanowi nie lada wyzwanie, dlatego dom pogrzebowy Róża zawsze pomoże w kwestii organizacji oraz w dopełnieniu formalności, aby rodzina mogła na spokojnie i w ciszy przygotować się do pożegnania bliskiej osoby. Każda ceremonia pogrzebowa ustalana jest po wcześniejszej rozmowie z rodziną zmarłego, tak aby wszystko przebiegło według oczekiwań klienta. Personel pracujący w zakładzie pogrzebowy jest kompetentny oraz szeroko wykwalifikowany, tak aby w ciężkich chwilach objąć opieką klienta. Od pierwszej wizyty w biurze do pochówku firma pogrzebowa stara się obdarzyć klienta ogromną empatią i wyrozumiałością.

Dom pogrzebowy Róża Gdańsk

            Gdański zakład pogrzebowy mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji przy dzielnicach takich jak: Łostowice, Ujeścisko, Zakoniczyn, Orunia Górna, Chełm. Dobrze usytuowany zakład pogrzebowy znajduje się przy ulicy Świętokrzyskiej 49 oraz pozwala na szybki dojazd spoza Gdańska od strony miejscowości: Kowale, Otomin, Borkowo, Straszyn, Kolbudy, Rotmanka oraz Pruszcz Gdański. Róża Gdańsk organizuje swoje pogrzeby na terenie całego Trójmiasta oraz w województwie pomorskim. Pracownicy nieustannie dążą do podnoszenia kwalifikacji w branży funeralnej, orientują się w sprawach aktualnych trendów, więc zawsze służą pomocą np. w wyborze trumny, urny, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Personel stanowią osoby cierpliwe oraz troskliwe, więc nigdy nie zostaną Państwo pozostawieni bez odpowiedzi.

 

usługi pogrzebowe Róża

 

Usługi pogrzebowe Róża Gdańsk

            Gdański dom pogrzebowy Róża posiada bardzo rozbudowaną ofertę jeśli chodzi o wykonywane usługi. Niżej wymienione usługi zawsze są starannie wykonywane oraz są najwyższej jakości. Zakład pogrzebowy wykonuje zawsze usługi z myślą wizji klienta, dlatego Róża Gdańsk indywidualnie podchodzi do każdego klienta i stara się, aby dane usługi były spersonalizowane. Usługi świadczone w gdańskim domu pogrzebowym:

-całodobowy transport Zmarłych (eksportacje)

-kompleksowa organizacja i obsługa pogrzebów

-sprowadzenie zmarłych z zagranicy

-pogrzeby wyznaniowe i świeckie z mistrzem ceremonii

-biuro mobilne

-formalności urzędowe

-bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu

-tanatokosmetyka

-balsamacja

-akcesoria pogrzebowe

-kremacja

-prace kamieniarskie

-wsparcie w organizacji stypy

-ekshumacja

-pogrzeby dzieci

 

Do usług, na które warto zwrócić uwagę są e-Nekrologi i transmisje online. E-Nekrologi i transmisje są innowacyjnymi pomysłami, które nie każdy zakład pogrzebowy posiada w swojej ofercie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, Róża Gdańsk do swojej oferty wprowadziła możliwość darmowej publikacji nekrologów online. Usługi pogrzebowe Róża Gdańsk zdają sobie sprawę jak czasochłonne i wyniszczające może być powiadamianie o śmierci bliskiej osoby w tak znaczącym momencie. Drugim kreatywnym pomysłem było wprowadzenie transmisji online z pogrzebu. Nie zawsze możliwa jest fizyczna obecność na pogrzebie, ze względu na stan zdrowotny czy bardzo oddalone miejsce pogrzebu. Doskonałym rozwiązaniem jest transmisja online nadawana w czasie pogrzebu, odtwarzana jest ona dobrej w jakości audio i wideo za pośrednictwem strony internetowej Róża Gdańsk. Na swojej stronie internetowej dom pogrzebowy posiada wiele pozytywnych opinii oraz rekomendacje portali z branży funeralnej, co świadczy o tym, że firma jest godna zaufania.

Kontakt Róża Gdańsk

Adres: ul. Świętokrzyska 49, 80-180 Gdańsk
Całodobowy telefon: +48 570 205 550
Biuro: +48 570 456 450
Biuro czynne pn. – pt. 8:00 – 15:00

e-mail: biuro@rozagdansk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *