obudowa grobu

Obudowa grobu

O tym, jak będzie wyglądał grób danej osoby, najczęściej decydują bliscy, wybierając pomiędzy pomnikiem na grób a obudową grobu. Bliscy nie zawsze dysponują odpowiednią gotówką potrzebną na grób wykonany z lastriko czy marmuru, dlatego dobrą alternatywą są obudowy grobów.

JAKA JEST OBUDOWA GROBU?

Obudowa grobu doskonale zabezpiecza mogiłę przed obsypywaniem się i pozwala bardzo dobrze zagospodarować teren dookoła grobu. Obudowy wykonane są z naturalnego drewna, które następnie jest zabezpieczone odpowiednimi impregnatami przed złymi warunkami atmosferycznymi.
Obudowy wykonane są bardzo starannie, niektóre z nich są zwężane ku górze, mają różnego rodzaju rzeźbienia i bardzo ładnie wyglądają okalając sobą daną mogiłę.
O szczegółach tego rodzaju zabezpieczeń mogił można przeczytać w internecie na stronie: https://stolarniagrodzka.pl/obudowa-grobu.html. Są tam dokładne opisy poszczególnych obudów i cała oferta firmy.

ZAKUPIONE OBUDOWY MOŻNA ZAMONTOWAĆ SAMEMU

Zamawiając wybrany wzór obudowy w internecie, stolarnia prześle nam na nasz adres zamówiony produkt. Obudowa grobu będzie tak przygotowana, że każdy z łatwością ją złoży i zamontuje na mogile.
Standardowe wymiary obudowy grobu to: 180 x 64 x 26 cm .
Polecane kolory to, z kolei: jasny i ciemny brąz, mahoń i kolor miodowy.
Obudowy są bardzo starannie wykonane, na zlecenie klienta wzory mogą być dodatkowo udekorowane różnymi innymi dekoracjami wykonanymi z drewna.
Cena za obudowę nie jest wysoka bo waha się w granicach od 120 zł do 200 zł.

DLACZEGO CORAZ WIĘCEJ OSÓB DECYDUJE SIĘ NA OBUDOWY DO GROBÓW?

Obudowy do mogił są tanie, ładnie wyglądają, są coraz to bardziej popularne w przypadku dopiero co świeżych mogił. Doskonale wkomponowują się w otoczenie cmentarne oraz są trwała i bardzo dobrze zabezpieczone przed wilgocią i promieniami słonecznymi.
Stolarnia grodzka dodatkowo dla podniesienia estetyki obudowy grobu skręca boki, po stronie zewnętrznej, specjalnymi ocynkowanymi wkrętami. Natomiast przy obudowach zwężających się ku górze montuje się specjalne narożniki w dolnej listwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *