nowy dwór mazowiecki

Kaplica pogrzebowa w Nowym Dworze Mazowieckim

 

Pożegnanie ukochanej osoby jest kwestią bardzo ważną na wielu płaszczyznach naszego życia. Pogrzeb jest pożegnaniem, które pozwala nam godnie przejść żałobę oraz rozpocząć etap układania sobie życia na nowo – bez drugiej osoby.

Śmierć nigdy nie jest łatwa, a życie bez kogoś, do kogo byliśmy tak przywiązani, zawsze wydaje się nie do zaakceptowania. Czas jednak goi rany, a my powoli uczymy się żyć na nowo.

Ostatnie pożegnanie pozwala nam godnie pochować bliskiego. Rodzinom zależy, aby wszystko przebiegło wzorowo. Zakłady pogrzebowe dbają o najmniejsze szczegóły, jak rodzaj kwiatów lub oprawę.

Ostatnie Pożegnanie

Dla niektórych ostatnie pożegnanie jest symboliczną ceremonią. Wystarczy im przyjście na miejsce pochówku, pomodlić się lub wspomnieć o Zmarłym. Inne osoby pragną ostatni raz zobaczyć swojego bliskiego. W takiej sytuacji zakład pogrzebowy wystawia ciało w trumnie w kaplicy.

Zakład pogrzebowy Kalla w Nowym Dworze Mazowieckim dysponuje kaplicą pogrzebowej. Kaplica zawsze przystrojona jest zgodnie z wyznaniem Zmarłego. Znajdują się w niej odpowiednie symbole religijne lub ich brak – w przypadku pogrzebów świeckich.

Kaplica znajduje się w parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła przy ulicy Wojska Polskiego.

Od lat w tym właśnie miejscu rodziny i przyjaciele mogą pożegnać swoich bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *